Akcija zbiranja male električne in elektronske opreme na Goriškem

21.11.2011

V sodelovanju s podjetjem ZEOS, ravnanje z električno in elektronsko opremo, d.o.o., od 15.11.2011 do 31.3.2012 organiziramo akcijo zbiranja male odpadne električne in elektronske opreme, ki smo jo podkrepili z nagradno igro.

Z namenom, da bi čim večje število ljudi osvestili in spodbudili, k ločenemu zbiranju malih odpadnih električnih aparatov, smo vsem gospodinjstvom na območju Nove Gorice dostavili namenske vrečke za zbiranje male odpadne električne in elektronske opreme.

V vrečke se lahko odlaga odpadne male električne in elektronske aparate (električne svetilke, mešalniki in sekljalniki, likalniki, sušilniki za lase, brivniki, tehtnice, grelniki vode, kavni mlinčki, radijski aparati, mobilni telefoni, električne igrače, mm3 predvajalniki, slušalke in ostali aparati manjših dimenzij), odpadne varčne sijalke in odpadne prenosne baterije in akumulatorji..

Napolnjene vrečke lahko oddate v enem od naslednjih zbirnih centrov:

•Zbirni center Nova Gorica
•Zbirni center Solkan
•Zbirni center za prevzem odpadkov v občini Šempeter-Vrtojba
•Zbirni center za odpadke iz gospodinjstev Kanal – Bodrež
•Zbirni center Branik
Povezava do zbirnih centrov na Goriškem: http://www.komunala-ng.si/ravnanje_z_odpadki/zbirni_centri/

Ob oddaji polne vrečke lahko oddate kupon za sodelovanje v nagradni igri za hladilnik in dva mala gospodinjska aparata.

Več informacij o akciji zbiranja odpadne električne in elektronske opreme najdete na spletni strani podjetja ZEOS.