Akcija zbiranja nevarnih in kosovnih odpadkov po občinah

04.05.2018

Občane obveščamo, da bo od 14. do 19. maja 2018 potekala akcija zbiranja nevarnih in kosovnih odpadkov po občinah Kanal, Brda, Renče - Vogrsko, Miren - Kostanjevica in MONG. Lokacije in urnike prevzema odpadkov si oglejte v priloženem dokumentu.

Zbirali bomo npr. barve, lake, črnila, lepila, smole, kite, detergente, čistila, kozmetična sredstva, topila, razredčila, kisline, baze, fotokemikalije, pesticide, biocide, odpadna zdravila, baterije, akumulatorje, TV, računalnike, elektronsko opremo, pohištvo, preproge, vzmetnice, večje gospodinjske aparate (pečice, štedilnike)...

Odpadnih pnevmatik, azbestnih in drugih gradbenih odpadkov ne zbiramo v sklopu te akcije!

OBČANE OBVEŠČAMO, DA JE ODDAJA KOSOVNIH IN NEVARNIH ODPADKOV BREZPLAČNA!

JESENI 2018 BO NASLEDNJA AKCIJA ZBIRANJA NEVARNIH IN KOSOVNIH ODPADKOV IZ GOSPODINJSTEV.