Spominski prostor za raztros pepela

Spoštovani!

Komunala Nova Gorica d.d. kot izvajalec pokopališke in pogrebne dejavnosti na območju Mestne občine Nova Gorica v skladu z dogovorom z oddelkom za gospodarske javne službe Mestne občine Nova Gorica obvešča občane, da je Mestna občina Nova Gorica podala pozitivno mnenje za izvedbo ureditve spominskih prostorov za raztros pepela umrlih odraslih, otrok in nedonošenčkov na pokopališču v Stari gori.

Zaradi dogovorjene standardne oblike in velikosti črk na spominskem obeležju za raztros vabimo vse svojce že tam pokopanih, da se zglasijo na sedežu podjetja Komunala Nova Gorica d.d. zaradi ureditve napisov na spominskih ploščah.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vas pozdravljamo.