POSTAVITEV KOTIČKA ZA ODDAJO ŠE DELUJOČIH APARATOV NA CERO NOVA GORICA

21.04.2022

Dne 20.4.202 je bil na CERO Nova Gorica odprt kotiček za ponovno uporabo elektronske in električne opreme. Prisotni župani oz. predstavniki občin  Mestne občine Nova Gorica, Brda, Kanal, Miren - Kostanjevica in Renče - Vogrsko ter predstavniki Komunale Nova Gorica d.d. ter družbe ZEOS d.o.o., ki v Sloveniji organizira akcijo E-KROŽNO, so na CERO Nova Gorica uradno predali rumeni kotiček v uporabo.

Hkrati so predstavniki  omenjenih organizacij skupaj s predstavniki občin podpisali posebno listino, v kateri so se zavezali k skupnem cilju – zbrati čim več aparatov, ki jih bodo lahko predali v ponovno uporabo.

Več si oglejte v priloženem dokumentu  ali na povezavi

Pa še fotoutrinek z odprtja rumenega kotička

Skupinska_predstavniki vseh občin, direktor Komunala NG in direktor ZEOS